Врятовані в Запоріжжі кажани – повернулись до зимового дому!

Опубликовано Автор:

1 квітня 2017 року в Запоріжжі на о. Хортиця було повернено до природного середовища більш ніж 400 кажанів! Акція відбулась завдяки фахівцям Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк, волонтерам та всім небайдужим до долі кажанів.

Нагадаємо, що наприкінці лютого в Запоріжжі під час ремонту балкону було виявлено колонію рудих вечірниць, які зимували в багатоповерхівці. Через те що було зруйновано їхнє сховище, кажанів до себе забрала зоозахисниця, волонтер Олеся Кулык, яка потім передала їх до Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк у Харкові. Після годування ослаблених та продовження зимового сну, кажанів чекало повернення до Запоріжжя, де кожен бажаючий міг дізнатися про цих нічних тварин, спробувати самостійно погодувати їх і звісно ж власноруч відпустити звірятко на волю! Дякуємо всім хто безпосередньо приймав участь у порятунку рукокрилих, а також тим хто знайшов можливість і долучився до повернення кажанів у природне середовище.

Дякуємо Anton Petrovich (ГИС и заповедные территории http://pzf.gis.kh.ua) за чудову відеозйомку події дроном.

Новости     , ,


Leave a Reply

Уважаемые посетители сайта!
К сожалению, мы не можем быстро реагировать на комментарии. Поэтому если Вы нашли летучую мышь, и у вас есть срочный вопрос касательно помощи ей, пожалуйста, не стесняйтесь написать нам на Вайбер/Телеграм:
+38 (096) 591 16 24

или позвонить по одному из следующих номеров:
+38 (096) 591 16 24 +38 (066) 305 98 95 +38 (057) 78 170 78

Your email address will not be published. Required fields are marked *