Думай глобально, дій локально!

Опубліковано Автор:

Ми просимо Вас допомогти нам в порятунку та збереженні рукокрилих. Це можна зробити одним з наступних способів:

  1. Зробити переказ коштів на картку ПриватБанку 5167 9856 6086 1899 (Прилуцька А.С.). На 2020 рік картка актуальна. З-за кордону переказ можна зробити через Transferwise. Кошти йдуть на купівлю корму (кормових комах), а також ліків для травмованих кажанів України.
  2. Придбати будь-який наш сувенір з кажанами та розповісти друзям про цих тварин.
  3. Стати волонтером у нас в Центрі та брати участь в зимовій реабілітації (годуванні) постраждалих кажанів. З грудня по березень.
  4. Підписатись на наші соцмережі (facebook, instagram, youtube) та поширювати інформацію серед друзів. Чим більше людей знатиме про нас та кажанів, тим більше тварин буде врятовано та менше страху перед ними.
Урочистий випуск рукокрилих – 2013

Згідно зі свіжою доповіддю ООН, майже мільйону видів на нашій планеті загрожує зникнення!

Діяльність людини впливає на всіх, від маленької комашки до велетенського кита, й найчастіше – впливає несприятливо. Проте існують ініціативні групи людей, які протидіють цьому глобальному тренду. Саме такою групою є наш Центр реабілітації рукокрилих. За 7 років роботи через наші руки пройшло понад 15 000 кажанів, майже всі вони загинули б без нашої допомоги. Також більше сотні кажанів із травмами продовжили життя завдяки лікуванню. В нас у Центрі самиці з інвалідністю народжують дитинчат, які успішно стають на крило та повертаються у природу. Наразі ми єдиний Центр допомоги цим червонокнижним тваринам у всій країні.

Дякуємо Вам за підтримку!

Новини