Хочеш стати волонтером?

Опубліковано Автор:

Центр реабілітації рукокрилих потребує bat-волонтерів

Через велику кількість кажанів у нашому Центрі (більше 150 щодня), ми потребуємо допомоги волонтерів у годуванні рукокрилих.

Годування відбувається комахами вручну з пінцету. Якщо Ви бажаєте зробити щасливими наших кажанів, приходьте на годівлю, у цьому немає нічого складного.

Для цього потрібно:
✔️написати нам🔽, або відмітити в розкладі день та час коли Ви готові прийти https://doodle.com/poll/82hgvgr2h38nu5w9.
Дуже цінуємо постійних волонтерів, бо швидкість годування кажанів зростає з досвідом);
✔️мати посидючість. Годування потребує концентрації та наполегливості;
✔️бути віком від 10 років;
✔️за бажанням можна взяти власну щільну рукавицю та пінцет.

🔸Окрім цього, ми будемо вдячні також за матеріальну допомогу на купівлю корму та пошиті мішечки. Інструкція з пошиву мішків тут.

🔸Кошти на корм для кажанів. Кажанам для успішної зимівлі потрібно запастися жиром. Саме тому ослаблених тварин ми підгодовуємо деякий час, а потім відправляємо спати до холодильнику. Кажани їдять багато. Тому зараз ми купуємо в зоомагазині по 2 кг личинок жука зофобаса на тиждень. Корм потрібен весь час. Будемо дуже вдячні за ваші благодійні внески на годування та утримання кажанів. Кошти можна переказати на картку Приватбанку 5167985660861899 (Прилуцька А.С.). Вказавши ціль переказу “кажанам на корм”🦗

📎Ми працюємо щоденно з 11 до 17, знаходимося в 10 хвилинах від ст. м. Академіка Барабашова (вул. Барабашова 6а, якщо потрібно, надішлемо pdf інструкцію, як нас знайти). Стосовно питань та попереднього запису звертайтесь до Alona Prylutska та за телефонами 066 3059895, 096 5911624 (Viber, Telegram), вказавши бажаний день, час та кількість людей.

Фото: Дмитрий Зубков


Переглянути більшу мапу

Новини