Унікальна вольєра для рукокрилих “Bat-Collider” у Фельдман Екопарку

Опубліковано Автор:

На початку 2019 року у Фельдман Екопарк відкрилася унікальна вольєра для рукокрилих “Bat-Collider”! Центр реабілітації рукокрилих спроєктував її таким чином, щоб кажани могли вільно літати всередині. Саме тут проходять порятунок та реабілітація кажанів в теплий період року. У колайдері вже вчаться літати кажанята, народжені від самиць, котрі не можуть літати через травми, або дитинчата кажанів, передані у Центр. Спільно з іноземними колегами Центр проводить наукові дослідження з фізіології, акустики та поведінки рукокрилих в напівприродних умовах. Це унікальна можливість, подібних вольєр немає в Україні, а в Європі вони мають дещо іншу форму та розміри.

Він має форму бублика (діаметром 20 м), з тунелем всередині (2х2 метри, та загальною довжиною 62,8 м), саме через це зветься колайдером. Завдяки такій формі, ми, та відвідувачі Екопарку мають змогу роздивитись політ кажанів детальніше, прослідкувати за тим, як вони полюють на комах у вольєрі, зробити запис ехолокаційних звуків рукокрилих. Окрім цього, вольєр є освітнім майданчиком, на базі якого влітку проводяться екскурсії та лекції про рукокрилих, освітня акція “Міжнародна ніч кажанів”.

Будівництво вольєри реалізовано за підтримки Фонду Олександра Фельдмана та Фельдман Екопарк.

Наші проектиНовини


Залишити відповідь

Шановні відвідувачі сайту!
На жаль, ми не можемо швидко реагувати на коментарі. Тому якщо Ви знайшли кажана, і у вас є термінове питання щодо допомоги йому, будь ласка, не соромтеся написати нам на Вайбер/Телеграм:
+38 (096) 591 16 24

або зателефонувати за одним з наступних номерів:
+38 (096) 591 16 24 +38 (066) 305 98 95 +38 (057) 78 170 78

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *