Стань опікуном кажана

Опубліковано Автор:

Зараз ми існуємо виключно за рахунок благодійних внесків.

Стань опікуном кажанів Реабілітаційного Центру та відчуй себе рятівником червонокнижних тварин!

Ваша підтримка допомагає у справі охорони та порятунку кажанів в Україні!

“Всиновлюючи”* кажана Ви отримуєте:
– офіційний сертифікат про “всиновлення” та подарунок від реабцентру поштою;
– детальна інформація про обраний вид кажана;
– відео чи фото саме про цього кажана впродовж місяця.

Ви можете також подарувати другу/подрузі таку унікальну можливість підтримати дику природу.

Як це зробити:
– обрати кажана;
зробити благодійний внесок на суму від 500 грн.;
заповнити гугл форму (вказати Ваші контакти та ім’я обраної тварини).

За Вашою згодою ми опублікуємо в наших соцмережах Пост подяки з відміткою Вашого акаунту.

Наші кажани (звісно, це не всі):

Карма

Цю руду вечірницю (дівчинка) знайшли на землі у Харкові, на неї напала сорока. Відбиваючись вона кричала і люди врятували її та передали до нас. Наразі має перелом 4-го пальця лівого крила та порвану перетинку, але це лікується і вона ще матиме шанс полетіти. Поки в нас на лікуванні та реабілітації.

Сивий

Вид – пізній кожан, має унікальне сиве забарвлення хутра на спині та животі (зазвичай вони чорні). Цей дорослий хлопець потрапив до нас на реабілітацію в 2020 році. Любить сидіти осторонь решти кажанів, на будиночку, мабуть відчуває, що він особливий. Поки не літає бо має хвору задню лапу.

Всиновлений!


Гудіні

Цього нетопира середземноморського передали до нас у серпні 2021 року з Херсона, він мав неправильно зрослий перелом та не міг вправно літати. Наразі проходить лікування та реабілітацію бо ще досі має пошкодження перетинки крила.

Всиновлений!


Попелюшка

Ця доросла дівчинка рудої вечірниці була врятована зі смітника (її просто викинули туди!) у Запоріжжі 27 грудня 2020 і приїхала до нас на реабілітацію. Вона має невеликі травми на крилах, її політ не впевнений, тому вона досі в нас.

Всиновлений!


Білий

Цей хлопчик рудої вечірниці, має білу плямку (частковий альбінізм) на спині. Він народився в неволі в Києві влітку 2020 року, але мав проблеми з розвитком і не літав. Зараз досі тренує польоти і сподіваємось найближчим часом полетить на волю, коли буде впевнено літати по бет-колайдеру.
Всиновлений!


Лилик

Лилики, або двоколірні кожани, дуже лякливі і в разі чого шиплять на тебе погрозливо. Ця дівчинка – не виключення. Вона травмувала крило в результаті сутички з сорокою взимку 2021 року, тому довелось ампутувати крило. Але вона весела та рухлива, й може прожити ще до 10 років в неволі.

Всиновлений!


Малюк

Цього нетопира лісового, хлопчика, знайшли в березні 2021 року в Херсоні і передали до нас на реабілітацію. У нього була серйозна травма крила (немає чотирьох пальців і велика діра в перетинці, сягає кістки). Протягом весни-літа у нього по черзі запалювалися крила, лікування протікало довго. Він досить спритний (і трохи нервовий) малий, не любить кампанію інших кажанів, вимагає усамітнення.
Всиновлений!


Куль

Цей хлопчик, один з найменших видів кажанів України – нетопир середземноморський. Вони дуже часто живуть колоніями в шпаринах будинків під нашими вікнами. На жаль, йому не пощастило – він потрапив в лапи кота, і той травмував йому кістки крила. Крило довелось ампутувати, але навіть з одним цей малюк може прожити до 15 років.


Тадаріда

Цей екзотичний кажан – широковухий складчатогуб (з родини Бульдогові) – особливий в нашому Центрі. Взагалі він живе в середземноморрі та Кавказі. В Харків він потрапив випадково і залетів в квартиру, звідки ми його і врятували влітку 2020 року (детальніше тут).
Він зламав крило і ми не могли випустити його на волю, до того ж в наших широтах він не виживе. В цілому він почувається гарно, їсть різноманітних комах та “спілкується” з кажанами нашої фауни, котрі перебувають в Центрі.
Всиновлений!


*Під всиновленням мається на увазі його утримання в Центрі за кошти пожертв благочинника

Залишились питання? Пиши нам, будь ласка, e-mail – bat.kharkov@gmail.com або viber/telegram +380965911624

Наші проектиНовини