Кажани проти жорстокостi!

Posted on 06.08.2018 By

Цими днями вiдбулася жахлива подiя — публiчне вбивство кажана громадянином Украини (http://newsroom.kh.ua/…/zhestokoe-video-s-ubiystvom-letuche…). Ми, як єдиний в Украïнi Центр реабiлiтацiï рукокрилих, Фельдман Екопарк, не можемо залишатися осторонь. Кожного року наша команда рятує тисячі кажанiв. Кажани кориснi тварини. Кожноï ночi вони полюють на комах (в тому числі «шкiдникiв») також вони змушенi до тiсного спiвiснування з людиною, оскiльки не будують власних осель. Тому часто люди знаходять кажанiв на вулицях та в своїх домах. Місія нашого Центру пояснити, людям як допомогти тваринам i навіщо це робити. Наголошуємо, що відео, викладене в мережі Карімом Абахаму є порушенням Законiв Украïни, а саме ст.20 Закону про Червону Книгу України, ст.5 та ст.17 Закону про захист тварин від жорстокого поводження, ст.299 Кримінального Кодексу України, ст.63 Закону про Тваринний світ України, ст. 89 та 90 Адміністративного Кодексу України, також штраф за вбивство кажана пізнього — 743 грн згідно до Постанови Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання). Чекаємо, що влада зверне увагу на цю ситуацію.

Цiєю публiкацiєю ми засуджуємо не лише злочин скоєний над Червонокнижною твариною, а також жорстоке поводження з тваринами в цiлому. Адже повсякчас стають вiдомi випадки насилля над тваринами, як то побиття собаки чи вбивство бiльше десятка кошенят (http://newsroom.kh.ua/…/v-harkove-byli-ubity-15-kotyat-odno…).

Просимо людей, що роздiляють нашу думку розповсюджувати наше гасло BATS AGAINST CRUELTY (кажани проти жорстокостi). Адже чим бiльше нас, тим бiльше шансiв що почують наш голос. Скажемо це за тих, хто його не має!

Новости